Videoyu oynat

ROOTT dental implant sistemi

ROOTT dental implant sistemi en yenilikçi teknoloji temelinde geliştirilen ve pratik deneyimi 50 yılı aşkın herhangi bir klinik durumlarda etkin ve öngörülebilir implant tedavisini sağlar.
ROOTTCONCEPT kullanarak ROOTT sistemi, kendi ürünlerinin ile sınırlıdır implant üreticileri tarafından önerilen overcomplicated tedavi yöntemleri ile reçete etmiştir.
ROOTT prensibi basit şekilde mevcut biyolojik yapılar organik entegre bir destek üzerinde doğru yapay diş oluşturmaktır.

Rootform implantlar

  Kök-form iki bileşenli kemik dokusunun her türlü   gecikmiş yükleme ile tekli ve çoklu restorasyonlar için aktif iplik ile diş implantları vida.

 ROOTFORM hakkında daha fazla

Basınç İmplantlar

Sıkıştırılmış yivli tek bileşenli implantlar. Kemik dokusu eksikliği durumlarında çoklu restorasyonlarda yumuşak ve sert kemikte erken (immediyat) yükleme için kullanılır.,

 BASINÇ hakkında daha fazla bilgi

Basal implantlar

Çoklu restorasyonlar ve ağır kemik doku kaybı, çekilen dişlerin yuvalarına veya transgingival olarak direk alveolar yerleştirme için kullanılan tek bileşenli implantlar.

 BASAL hakkında daha fazla bilgi

“ROOTT (TRATE) implantları örneklem grubu içerisinde, herhangi bir organik bulaşık veya inorganik kalıntı içermeyen tek, tek parça implanttı.”

“Dental implantların SEM ve EDX analizi ile kalite değerlendirmeleri.  5 adet tek parça implantın karşılaştırılması.”
Dr. Dirk U. Duddeck, Cleanimplant Foundation