quality3

Kalite Politikamız

Bizim amacımız müşterilerimize garantili ve sabit kalitede ve müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarına cevap veren, onların güvenini kazanan ve böylece bize sabit bir kar getiren modern dental implant sistemleri sağlamaktır.

Üretimimizin Konsey Tıbbi Yönetmeliği olan 93/42/EEC’nin tüm şartlarını karşıladığını ve faaliyetlerimizin ulusal yasal norm ve mevzuatlara uygun olduğunu garanti ederiz.

KYS olarak anılan ve ISO 13485 Uluslararası Standartların şartlarına karşılık gelen Kalite Yönetim Sisteminin geliştirilmesi, belgelenmesi ve sunulmasına ve aynı zamanda bu sistemin performansını artırmaya odaklandık.

Biz müşterilerimize bağlıyız, onların ihtiyaçlarına karşılık vermeye, gelecekteki ihtiyaçlarını çözümlemeye, onların beklentilerini aşmaya ve son olarak onların ürünlerimizden memnuniyetini artırmaya kararlıyız.

Bütün faaliyetlerimizde yüksek kalitede ham maddeler, bileşenler ve hizmetler kullanma amacıyla tedarikçilerimizle aktif bir işbirliği içerisindeyiz. Ürün üretimi ve kalite kontrol sürecinde bize sürekli olarak yüksek kalitede ürün üretmemizi garanti eden modern teknolojiler kullanmaktayız.

Şirketimizin kalbinde her seviyedeki çalışanlarımız ve Yetkili Şirket Ortaklarımız vardır. Onlar, açıkladığımız prensipleri başarıyla yerine getirebilmemizi sağlamak için gerekli faaliyetlerimizin ve fikirlerin kaynağıdır. Gerekli personel eğitimi, profesyonel ilerleme, kariyer yükseltme imkânlarını sağlıyoruz ve böylece onların daha çalışma becerilerini artırıp daha başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Bizim her bir çalışanımız işimizin kalitesinden sorumludur.

TRATE AG’nin Kalite Politikasına vakıf olmak ve onu desteklemek, onun uygulanmasına ortak olmak İşletmenin her bir çalışanının görevidir. Biz içerisinde dürüstçe, açıklıkla ve hoşgörüyle çalışabileceğimiz bir güven, takım çalışması ve karşılıklı saygı atmosferi oluşturmayı amaçlıyoruz.

TRATE AG’nin üst yönetimi Şirketin yukarıda bahsedilen Kalite Politikası prensiplerinin uygulanmasındaki sorumluluğunu kabul ederek yürürlükteki Kalite Yönetimi Sisteminin ISO 13485 Uluslararası Standartlarının şartlarına uygunluğunu ve onun performansını artırmayı garanti eder.

Kalite Yönetim Sistemi Kayıt Sertifikası – ISO 13485:2003 & EN ISO 13485:2012
AB Sertifikası – Tam Kalite Güvence Sistemi (Dental implantlar)
AB Sertifikası – Tam Kalite Güvence Sistemi (Dental zirkon)
İsviçre Tedavi Ürünleri Ajansından alınan Satış Sertifikası

Yukarıda isimleri verilen belgelerin tam kopyaları ve uygunluk beyanı için lütfen aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabileceğiniz iletişim formumuza istek bırakınız.

Yerel sertifikalar için internet sitemizin ülkenize karşılık gelen sürümüne geçiş yapınız veya TRATE’nin ülkenizdeki yerel temsilcisi ile irtibata geçiniz.